piątek, 22 grudnia 2017

Przerwa w blogowaniu

Moi Kochani


Winna Wam jestem wyjaśnienie dlaczego tak mnie tu mało ostatnio, i na Waszych blogach.
Mam zły czas, bardzo zły czas - nie będę mówić o szczegółach, ale niestety ten zły czas odbija się na moim codziennym życiu.
Sporo mam do pozbierania i poukładania na nowo - czy mi się to uda? Nie wiem...Na razie nie widzę światełka w tunelu - jak to mówią.
Zdrowie też mi się sypnęło - wczorajsze popołudnie spędziłam w służbie zdrowia pod kroplówkami.
Czy czas pomoże - nie wiem.
W każdym bądź razie nie będzie mnie tu prawie wcale. I naprawdę nie miejcie mi tego za złe, ale na dziś nie potrafię powiedzieć jak długo?

Podjęłam się współpracy z niemieckim blogiem Do-Al(l) Kretives i z tej współpracy się wywiąże - prace będę publikować terminowo, co miesiąc. No nie mogę tego zawalić.
Wywiąże się jeszcze w grudniu z kwiatowej wymianki u Lidki, i Mini Salu BB u Chagi i może uda mi się dokończyć miska Fizzy w zabawie u Ani. Będzie post z osobnymi podziękowaniami za prezenty i kartki, które spływają do mnie od Was Kochane.
Niestety nie pociągnę już w grudniu systematycznych zabaw z kartkami u Ani, Inki, Uli. Zawaliłam też ostatni etap Tusalu 2017. Przepraszam ale nie dam rady, nie znajdę sił na nic więcej.

Przepraszam dziewczyny, które organizują nowe zabawy od początku 2018 roku i które liczyły na moją obecność w zabawach (ja sama do niedawna przebierałam nogami, czekając na ogłoszenie nowych zabaw) - ale nie dam rady, po prostu nie dam rady. Plany planami a życie życiem.

Wybaczcie mi, że tak mało komentuję ostatnio. Jeśli tylko okoliczności będą mi pozwalać to będę do Was zaglądać i z pewnością zostawię jakieś słówko.

Ściskam Was mocno i dziękuję za wszystko dobro, które od Was dostaję. Z niektórymi z  Was zawarłam cudowne przyjaźnie. Jesteście po prostu wspaniałe.
Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła się odwdzięczyć.

31 komentarzy:

 1. Czasem życie pisze swoje scenariusze:)))Trzymaj się cieplutko:)Dużo siły:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Agatko przede wszystkim życzę Ci dużo zdrówka bo jak jego nie będzie to nie będzie siły walczyć lub układać wszystkiego na nowo.
  Współczuję Ci ciężkiego okresu-sama ostatnio mam też trudny czas w życiu osobistym i wiem że ciężko podołać niektórym przeciwnościom losu.
  Jak nabierzesz sił to wrócisz i do blogowego świata:-)
  A z okazji zbliżających się świąt życzę Ci wszystkiego najlepszego, aby złe dni szybko minęły i to światełko w tunelu jednak się pojawiło a słoneczko rozświetliło Ci życie. Aby nastała radość i zero smutku. Życzę Ci zdrówka i dużo siły na kolejne dni. Wszystkiego dobrego:-) Pozdrawiam serdecznie:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę spokojnych świąt i nowego roku pozbawionego złych chwil i emocji. Żeby jak najszybciej niepomyślny czas minął. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Oby się wszystkie sprawy trudne porozkręcały jak supełki..." tego Ci zyczę na te Świeta. Boża Dziecina niech Ci błogosławi :) On wie czego nam potrzeba zanim poprosimy :) Niech Nowy rok bedzie lepszy :)Dziękuję z karteczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia na pewno ze wszystkim sobie dasz radę i w końcu zobaczysz to światełko w tunelu :) Pozdrawiam i życzę, pomimo wszystko, wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Agatko kochana, jestem z Tobą, wspieram Cię samymi dobrymi myślami.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dużo zdrowia i siły dla Ciebie. Jak tylko będziesz miała czas i siły to publikuj coś na blogu. Będzie to mała odskocznia od problemów. Komentarze od nas na pewno poprawią Ci nastrój. Będę czekać aż wrócisz. Trzymaj się 😘 Wesołych i spokojnych świąt 🎄

  OdpowiedzUsuń
 8. Agatko kochana trzymaj się i nie poddawaj!

  OdpowiedzUsuń
 9. Życie pisze własny scenariusz niezależnie od naszych planów... Wrócisz do nas kiedy będziesz mogła. Nie przepraszaj mnie nie masz za co. życzę CI dużo siły i zdrowia do przezwyciężenia obecnych trudności! Jeśli mogę CI w jakikolwiek sposób pomóc to pisz do mnie śmiało na mila

  OdpowiedzUsuń
 10. Agatko, jestem z Tobą - zawsze.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana, nikt do Ciebie nie ma pretensji. Poukładaj swoje sprawy, zadbaj przede wszystkim o swoje zdrowie. Reszta się poukłada. Jeśli potrzebujesz pomocy -pisz! Ściskam mocno i wierzę, że będzie dobrze! Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo przykro to czytać :( Mam nadzieję, że zły czas nie potrwa długo i że wkrótce wyjrzy dla Ciebie słońce :*
  Oby rok 2018 był dla Ciebie pomyślny :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzymaj się kochana:) Życzę Ci, żeby wszystkie węzły udało się rozwiązać. Ściskam:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Trzymam kciuki aby się wszystko poukładało,bo po burzy przychodzi piękny dzień!!Zdrowych,wesołych świąt:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Agato!
  Myśl o sobie i dbaj o siebie . Myślami jestem z Tobą.
  Spokojnych Świąt - może takie będą, takich ci życzę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystkiego dobrego, oby ten najbliższy rok byl dla Ciebie lepszy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie przepraszaj Agatko, każda z nas ma dobre i te trudniejsze chwile. Dbaj o siebie kochana a wrócisz jak będziesz mogła - będziemy czekać.
  Serdecznie Cię przytulam :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Agatko trzymam kciuki za pomyślne zakończenie wszystkich problemów. Przede Wszystkim zadbaj o własne zdrowie ono jest najważniejsze dla Ciebie i Twoich bliskich. Zły czas kiedyś minie , oby się to stało jak najszybciej. Blog i my poczekamy aż uprasz się ze wszystkim.
  Jak mogę w czymś pomóc pisz śmiało.
  Tobie i Twoim bliskim życzę pogodnych i zdrowych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 19. I ja wspieram ciepłymi myslami...no i cierpliwie czekam na Twoj powrót blogowy! Trzymaj sie dzielniej i zdrowka Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 20. NIECH TROSKI I ZMARTWIENIA ZOSTANĄ W STARYM RKU ZAKOPANE:)
  MAGICZNYCH ŚWIĄT:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Zdrowych ,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia...

  OdpowiedzUsuń
 22. Trzymaj się Agatko! Duuuużo zdrowia!!!
  Zdrowych i spokojnych Świąt życzę!

  OdpowiedzUsuń
 23. Agatko! Przesyłam dobre myśli :* :* :*
  Pięknych, rodzinnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 24. Trzymam kciuki by wszystko Ci się ułożyło i byś do nas jak najszybciej wracała :)
  Zdrowych, pogodnych i pełnych radości
  świąt Bożego Narodzenia
  a także wielu wspaniałych chwil
  spędzonych w gronie najbliższych!

  OdpowiedzUsuń
 25. Agatko! Życzę Ci żeby wszystko w Życiu poukładało się jak najlepiej,Życzę Ci również Zdrowych,Radosnych i Szczęśliwych Świąt,Aby Zdrówko Ci też dopisywało , Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku - Pozdrawiam Cię Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 26. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, ciepłych dobrych chwil z najbliższymi, spokoju i refleksji oraz pozytywnej energii w nadchodzącym Nowym Roku!

  A przede wszystkim życzę Ci by wszystkie Twoje problemy się rozwiązały!

  OdpowiedzUsuń
 27. Agulku tulę i mam nadzieję, ze szybko rozwiążą się problemy i zdrówka przede wszystkim Spokojnych Świąt życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Trzymaj się. Zdrowych świąt życzę

  OdpowiedzUsuń
 29. KOCHANE - DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE I ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO SKIEROWANE W MOJĄ STRONĘ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB.
  DZIĘKUJĘ ZA MAILE, SMS I TELEFONY.
  JESTEŚCIE CUDOWNE I NIEZAWODNE...
  DZIĘKUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 30. Trzymaj się mocno kochana i oby wrócił dobry czas. Zdrowia i szczęścia w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń